Matsalsbord Engelsk stil
Klubbat för:
550 SEK
1 800 SEK
MATSALSBORD, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, idegransfanér, pelarunderrede på trepassfot försedd med hjultrissor, 2 st illäggsskivor samt 2 st stagskenor, höjd ca 76 cm, längd exl illäggsskivor 160 cm, illäggsskiva á 54 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Bruksspår, smärre repor
888777
2021-03-15