Matsalsbord Engelsk stil

Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil
Matsalsbord Engelsk stil

Klubbat för:

550 SEK

1 800 SEK

MATSALSBORD, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, idegransfanér, pelarunderrede på trepassfot försedd med hjultrissor, 2 st illäggsskivor samt 2 st stagskenor, höjd ca 76 cm, längd exl illäggsskivor 160 cm, illäggsskiva á 54 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Bruksspår, smärre repor

888777

2021-03-15