Carl Fredrik Reuterswärd etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): " Marc Chagall", signerad Reuterswärd, 1/20 etat II, S. 63 x 45,5 cm

Oramad, fäst mot syrafri kartong

888790

2021-03-19