Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
SOFFA, "Manhattan", Ekornes, 1900-talets slut, textil klädsel, detaljer i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 44, längd 200 cm
Bruksslitage, nötning samt ställvis slitage och hål i klädsel
888833
2021-03-16