Litografi Mona Huss Wallin

Litografi Mona Huss Wallin
Litografi Mona Huss Wallin
Litografi Mona Huss Wallin
Litografi Mona Huss Wallin
Litografi Mona Huss Wallin
Litografi Mona Huss Wallin
Litografi Mona Huss Wallin
Litografi Mona Huss Wallin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Interiör med kamin, signerad M Huss W, 10/360, litografi, ca 45x61 cm

888837

2021-03-14