Barnstolar Alvar Aalto

Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, 3 st, barnstolar, modell 65, björk, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar, skador

888846

2021-03-14