Bord Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, 2 st bord nr 809/5, 809, 1950-tal, svartlackerade ben, list fanérad i teak, bordsskiva med dekor av mönster samt djur, undertill med etikett, höjd ca 41, 36x30 cm
Slitage, märken
888853
2021-03-14