Bord Hans Agne Jakobsson

Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, 2 st bord nr 809/5, 809, 1950-tal, svartlackerade ben, list fanérad i teak, bordsskiva med dekor av mönster samt djur, undertill med etikett, höjd ca 41, 36x30 cm

Slitage, märken

888853

2021-03-14