Fåtölj modell Melvin för Homline

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ, "Melvin", Homeline, 2000-tal, underrede i mattförkromade stålrör, textilklädsel, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage med fläckar kring textil

888860

2021-03-19