Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FÅTÖLJ, "Melvin", Homeline, 2000-tal, underrede i mattförkromade stålrör, textilklädsel, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage med fläckar kring textil
888860
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här