Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka med nalle, otydligt signerad samt daterad, olja på duk, ca 48x55 cm

888864

2021-03-19