Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka med nalle, otydligt signerad samt daterad, olja på duk, ca 48x55 cm
888864
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här