Frans Wilhelm Odelmark

Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Klostermotiv med munkar, signerad F.W Odelmark, akvarell, ca 51x42 cm

Ej examinerad ur ram

888868

2021-03-19