Saltkar silver Ryssland

Saltkar silver Ryssland
Saltkar silver Ryssland
Saltkar silver Ryssland
Saltkar silver Ryssland
Saltkar silver Ryssland
Saltkar silver Ryssland
Saltkar silver Ryssland
Saltkar silver Ryssland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, silver, Ryssland 1773, mästare Alderman Fyodor Petrov, ståendes på tre fötter, diameter ca 7 cm, vikt ca 53,8 g

Slitage, repor, mindre bucklor

888873

2021-03-14