HENCK WOGNUM

HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENCK WOGNUM (1935-1991): "Sunset", 5 st, varav 4 i färglitografisk förlaga. 1 signerad samt numrerad 70/80 samt daterad 74, ca 76x55 cm

Ej examinerade ur ram

888878

2021-03-19