HENCK WOGNUM

HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM
HENCK WOGNUM

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENCK WOGNUM (1935-1991): Komposition, signerad och daterad Henck -59, olja på duk, ca 78x42 cm

888879

2021-03-19