Puderstolar

Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUDERSTOLAR (2) 1 par, tidigt 1900-tal, björk, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

888935

2021-03-20