Antonio Citterio fåtöljer ett par Timeless

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONIO CITTERIO, "Timeless", fåtöljer ett par, för Flexform 2000-tal, stomme av kromad metall, sits av svart skinn, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, sitsar med skador

888936

2021-03-14