Taklampa Mirror Ball
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
TOM DIXON, "Mirror Ball Copper", taklampa, samtida, polykarbonat samt koppar, diam ca 45 cm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ytslitage, repor, saknar undre del av skärm
888941
Päivämäärä:
2021-03-16