Stolar
2021-03-19
888951
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR (4) 1900-talets mitt, enklare skuren dekor, lackerade, dyna med senare klädsel, sitthöjd ca 42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage