Oidentifierad konstnär, 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Man med pälshatt, 1800-tal, olja på pannå, bildmått ca 19x14,5 cm, rammått ca 26x22,5 cm

888955

2021-03-16