Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, 1900-tal, i form av parställda sittande lejon, bemålad komposit, höjd 64 cm
Utomhuspatina, ställvisa skador
888956
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här