Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
G THOMPSON, England, 1800/1900-tal, Motiv med människor vid gångbro, signerad, olja på duk, ca 49x75 cm
Duklagning, krackelyr
888960
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här