Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TELEFONBORD, teak, 1950/60-tal, klädd dyna, sargen med två lådor, sitthöjd c38, höjd 57, 85x37 cm
Bruksslitage, liten lagning på möbelns backre hörn.
888965
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här