Telefonbord Hallmöbel teak

Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak
Telefonbord Hallmöbel teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TELEFONBORD, teak, 1950/60-tal, klädd dyna, sargen med två lådor, sitthöjd c38, höjd 57, 85x37 cm

Bruksslitage, liten lagning på möbelns backre hörn.

888965

2021-03-13