Resebestick silver

Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEBESTICK, silver, 5 dlr, 1800-talets mitt, olika tillverkare, främst Adolf Zethelius, längd ca 27-14 cm, vikt exkl kniv 216 g, i etui

Slitage

888968

2021-03-14