Jérôme Zetterquist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JÉRÔME ZETTERQUIST (Sverige, 1898-1968): Landskap, olja på pannå, signerad, 32 x 45 cm.

888971

2021-03-14