Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002) "Omöjlig figur", 2 st, signerade samt numrerade 174/250, färglitografier, bladmått 57x42 cm

888983

2021-03-12