Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i betsat lövträ, rökfärgad glasskiva, höjd 52, 135x87 cm

Slitage, repor

888986

2021-03-12