Angelica Wiik litografier

Angelica Wiik  litografier
Angelica Wiik  litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Mina drömmars stad" samt "Ögontröst", signerade Angelica Wiik, 90/290 samt EA, färglitografi med glitter, ca 43x30 cm, oramade

888994

2021-03-11