Angelica Wiik litografi

Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 183/290, oramad, ca 58,5x42 cm

889000

2021-03-11