Serveringsbrickor 2 st art deco

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSBRICKOR, 2 st, ca 1930-tal, art deco, ca 27x42 respektive 35x54 cm

Bruksslitage

889017

2021-03-16