Jardinière empirestil

Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil
Jardinière empirestil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINIÈRE, klar glasmassa, 1800-talets slut, empirestil, båtformad med skärslipad dekor, vågformad kant, på romboid fotplatta, höjd ca 24, längd 30 cm

Flertalet nagg

889020

2021-03-11