Golfklubbor Hickory

Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory
Golfklubbor Hickory

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HICKORYKLUBBOR, 7 st, med bag, 1900-talets första hälft, diverse modeller, ca 89-115 cm

Nyrenoverade, åldersspår, slitage

889022

2021-03-14