Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, mahognyfanér, fasettslipad spegeldörr, inredd med lådor och skåp med hyllplan, draghandtag i mässing, löst krön, höjd 212, 112x54 cm, nycklar finns

Fanerskador, nycklar finns

889026

2021-03-11