Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS ROLF (1923-2001): motiv med bogerbåt, signerad samt a tergo daterad -70, olja på pannå, ca 17x17 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
889044
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här