Arne Norell ´´Sirocco´´ safaristolar
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ARNE NORELL, "Sirocco", safaristolar, 1900-talets andra hälft, formgiven 1964, mellanliggande bordsskiva, ettikettmärkta, sitthöjd ca 37, rygghöjd ca 68, bordsskivan ca 45x65 cm, CITES-intyg medföljer
Bruksslitage
889058
2021-03-12