Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, England, 1900-talets andra hälft, fotavslut med hjultrissor, höjd ca 75, 162x106, 2 iläggsskivor med bredd ca 59cm/skiva
ytslitage, repor
889059
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här