Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Hus i skärgården, signerad Roland S., numrerad 164/360, litografi, bildmått ca 44x40 cm

889073

2021-03-12