Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EVY LÅÅS (1923-1999), färglitografi, signerad, daterad -87 samt numrerad 215/250, bladstorlek 52x68 cm.
Ej examinerad ur ram.
889076
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här