Elisabeth Jansson färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): (4) Figurstudier, signerade Elisabeth Jansson, färglitografier, varav 3 blad i upplaga 350 samt ett blad 290, bladstorlek 41x30 cm vardera

oramade

889078

2021-03-16