Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): 2 dlr, Komposition med sittande figur, signerad samt daterad 1965, bok om konstnären medföljer, olja på duk, ca 88x115 cm

Boken med flera lösa blad, fläckar och slitage, ej genomgången

889088

2021-03-20