Tallriksservis Arabia

Tallriksservis Arabia
Tallriksservis Arabia
Tallriksservis Arabia
Tallriksservis Arabia
Tallriksservis Arabia
Tallriksservis Arabia

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANJA JAATINEN-WINQUIST, 23 dlr, "Saara", Arabia, Finland, 1970-tal, stengods, 11 mattallrikar diameter ca 26, 12 förrättstallrikar diameter ca 20 cm

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, en mattallrik med nagg tillkommer

889092

2021-03-12