Skrivbordsuppsats

Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 4 delar, marmor, tidigt 1900-tal, bläckställ (längd 30 cm), brevställ (längd 15 cm) och två sigillstampar (höjd 9,5 och 10,5 cm).

Bruksslitage, sigillstampar med några flisor samt att de saknar stämpeldelen.

889094

2021-03-28