Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, mässing, 13 st, delvis Skultuna, mestadels nattljusstakar, omkring 1800-talet, höjd ca 7-15 cm

Bruksslitage

889098

2021-03-16