Skåp, Swedish Modern
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, Swedish Modern, 1940-tal, fanerat med alm och rot m fl träslag, dekor i intarsia föreställande stiliserade växter och blad, benställning med träskuren dekor, 2 invändiga hyllplan, nyckel medföljer, höjd 126, 107 x 42 cm
Smärre bruksslitage
889102
2021-04-18