Skåp, Swedish Modern

Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern
Skåp, Swedish Modern

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, Swedish Modern, 1940-tal, fanerat med alm och rot m fl träslag, dekor i intarsia föreställande stiliserade växter och blad, benställning med träskuren dekor, 2 invändiga hyllplan, nyckel medföljer, höjd 126, 107 x 42 cm

Smärre bruksslitage

889102

2021-04-18