Bordslampa Boréns
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORÈNS LAMPFABRIK, "B 8450", bordslampa, 1960-tal, fot av mässing, skaft av ek, skärm av mässing och gjutet klarglas, etikettmärkt undertill, höjd 50 cm
Smärre bruksslitage och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
889103
2021-04-18