Bordslampa Boréns

Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORÈNS LAMPFABRIK, "B 8450", bordslampa, 1960-tal, fot av mässing, skaft av ek, skärm av mässing och gjutet klarglas, etikettmärkt undertill, höjd 50 cm

Smärre bruksslitage och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

889103

2021-04-18