Fiskerullar ABU Ambassadeur

Fiskerullar ABU Ambassadeur
Fiskerullar ABU Ambassadeur
Fiskerullar ABU Ambassadeur
Fiskerullar ABU Ambassadeur
Fiskerullar ABU Ambassadeur
Fiskerullar ABU Ambassadeur
Fiskerullar ABU Ambassadeur
Fiskerullar ABU Ambassadeur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKERULLAR, 2 st, ABU Ambassadeur, No 6000 samt No 5000, 1900-talets andra hälft, båda med orginalväska i läder

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en fullständigt genomgångna

889117

2021-03-16