Medaljong guld 18k

Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k
Medaljong guld 18k

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

MEDALJONG, med kedja, 18 k guld, svenska kontrollstämplar, medaljong med gravyr, längd ca 16 cm, vikt ca 9 g,

Bruks och åldersrelaterat slitage

889127

2021-03-15