Konsoler för ritningar

Konsoler för ritningar
Konsoler för ritningar
Konsoler för ritningar
Konsoler för ritningar
Konsoler för ritningar
Konsoler för ritningar
Konsoler för ritningar
Konsoler för ritningar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHÅLLARE, 5st, 1900-talets mitt, furu samt böjträ, höjd ca 103 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

889140

2021-03-14