Kista allmoge

Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1800-tal, allmoge, bemålad, beslag samt dekor i smide, höjd ca 29, 44x33 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, avslag och märken, 1 nyckel medföljer

889151

2021-03-15