Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
600 EUR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad H. Peskov, sent 1800-tal, interiör med matstund i köket, olja på pannå, 40x30 cm
889154
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här