Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad H. Peskov, sent 1800-tal, interiör med matstund i köket, olja på pannå, 40x30 cm

889154

2021-03-14